Úřední deska - archiv

Zobrazujeme 835 výsledků

Řadit podle

Vystavení: 6.8.2026 - Sejmutí: 23.8.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - Návrh opatření obecné povahy - stanovení místní úpravy provozu na PK

Vystavení: 6.8.2026 - Sejmutí: 23.8.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích

Vystavení: 5.8.2026 - Sejmutí: 27.8.2026

Ostatní dokumenty

Oznámení o přerušení dodávky el. energie 26.8.2026 od 7:15 do 11:00

Vystavení: 5.8.2026 - Sejmutí: 27.8.2026

Ostatní dokumenty

Oznámení o přerušení dodávky el. energie 26.8.2026 od 11:30 do 15:00

Vystavení: 27.7.2026 - Sejmutí: 12.8.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - OOP č. 0011/2026

Vystavení: 27.7.2026 - Sejmutí: 12.8.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích

Vystavení: 20.7.2026 - Sejmutí: 6.8.2026

Ostatní dokumenty

Veřejná vyhláška - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích

Vystavení: 14.7.2026 - Sejmutí: 15.8.2026

Ostatní dokumenty

Pozvánka na valnou hromadu akcionářů - Horal Mořkov

Vystavení: 1.7.2026 - Sejmutí: 4.8.2026

Volby

Oznámení o počtu členů zastupitelstva obce a počtu volebních obvodů

Vystavení: 1.7.2026 - Sejmutí: 4.8.2026

Volby

Informace o potřebném počtu podpisů pro nezávislého kandidáta a sdružení nezávislých kandidátů pro volby do ZO

Vystavení: 1.7.2026 - Sejmutí: 17.7.2026

Ostatní dokumenty

Nařízení Státní veterinární správy

Vystavení: 30.6.2026 - Sejmutí: 16.7.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - Stanovení přechodné úpravy provozu na PK

Vystavení: 22.6.2026 - Sejmutí: 29.6.2026

Ostatní dokumenty

Pozvánka na 20. zasedání zastupitelstva obce

Vystavení: 18.6.2026 - Sejmutí: 3.7.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - Opaření obecné povahy - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích

Vystavení: 16.6.2026 - Sejmutí: 2.7.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích

Vystavení: 10.6.2026 - Sejmutí: 26.6.2026

Rozpočet a hospodaření

Návrh závěrečného účtu obce za rok 2025, vč. příloh

Vystavení: 2.6.2026 - Sejmutí: 30.6.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích

Vystavení: 2.6.2026 - Sejmutí: 9.6.2026

Ostatní dokumenty

Pozvánka za 19. zasedání zastupitelstva obce

Vystavení: 28.5.2026 - Sejmutí: 12.6.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikachích

Vystavení: 27.5.2026 - Sejmutí: 30.6.2026

Ostatní dokumenty

Pozvánka na valnou hromadu akcionářů

Vystavení: 22.5.2026 - Sejmutí: 7.6.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - OOP č. 0009/2026 - regulace bolševníku velkolepého

Vystavení: 21.5.2026 - Sejmutí: 12.6.2026

Ostatní dokumenty

Oznámení o přerušení dodávka el. energie 11.6.2026

Vystavení: 7.5.2026 - Sejmutí: 23.5.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích

Vystavení: 24.4.2026 - Sejmutí: 10.5.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - Monitorovací kalendář - Koupací sezóna 2026 jako OOP

Vystavení: 23.4.2026 - Sejmutí: 1.6.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - hromadný předpisný seznam

Vystavení: 21.4.2026 - Sejmutí: 21.5.2026

Ostatní dokumenty

Porovnání položek výpočtu kalkulace cen pro vodné a stočné za rok 2025

Vystavení: 15.4.2026 - Sejmutí: 1.5.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - Konání veřejného projednání a zveřejnění návrhu změny č. 2

Vystavení: 14.4.2026 - Sejmutí: 14.5.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - hromadný předpisný seznam

Vystavení: 7.4.2026 - Sejmutí: 23.4.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - Návrh opatření obecné povahy

Vystavení: 30.3.2026 - Sejmutí: 15.4.2026

Veřejné vyhlášky

Veřejná vyhláška - Monitorovací kalendář - Koupací sezóna 2026 jako OOP