Vážení občané,
vzhledem k dlouhodobému suchu a poklesu hladiny ve vodních zdrojích vyhlašuje obec zákaz používání pitné vody k zalévání zahrad, mytí aut, napouštění bazénů.
V případě porušování tohoto opatření, může dojít k úplnému vyčerpání vody v systému, což by znamenalo omezení nebo přerušení dodávek.
Zároveň prosíme všechny občany o maximální šetření vodou i při běžném využití v domácnostech.
Děkujeme, že jste zodpovědní a ohleduplní.